Plany na 2016

PLANY. A jak to jest z Waszymi? Planujecie milion rzeczy jako postanowienia noworoczne? Nie bójcie się, nie tylko Wy ich nie realizujecie. Mam tak samo. Moim problemem jest natomiast to, że zawsze biorę sobie za dużo na głowę i potem zwyczajnie nie wyrabiam ze wszystkim. TYLKO w kwestii tego wpisu jest jedna różnica. Jeśli nie realizuję ich w 2016, to w 2017 i tak dalej.

Pewnie się zastanawiacie co ten wpis ma na celu? Powiem krótko, jestem przed sesją, muszę się trochę odmóżdżyć i rozmarzyć, dlatego wymienię i opiszę tutaj parę(naście) tytułów, które chciałbym nagrać na kanał w tym roku. (kolejność z dupy totalnie)

gothicGothic II Noc Kruka – jedyny prawdziwy RPG, który przeszedłem i którego pokochałem. Prawda jest taka, że nigdy nie próbowałem nawet grać w inną grę z tego gatunku (Wiedźmin u mnie leży i się kurzy, wybaczcie CDP Red :c). Nagranie tej gry pozwoliłoby mi (znowu) powrócić do korzeni, bowiem to był pierwszy let’s play u mnie. Bez mikrofonu, z kodami (!). To było prawie 5 lat temu. Film wylądował na moim starym kanale ok. 15 lutego 2011 roku. Teraz sami widzicie, że to szmat czasu (i nie, tego filmu na YT już nie znajdziecie).

ogimage.imgMirror’s Edge Catalyst – i wiecie co? Mam pewne watpliwości. I teraz mowię serio. Wiem, że mój let’s play będzie jednym z lepszych na polskim YouTube, z drugiej strony, wiem, że jestem w stanie nagrać tą grę lepiej znając ją. Dokładnie w tym momencie zaczyna się mój dylemat – nagrywać ją zaraz po premierze (na ślepo) czy przejść sobie na spokojnie i dopiero wtedy zaprezentować naprawdę dobry materiał. Wiem natomiast jedno. Choćby nie wiem co się działo, ten tytuł zagości u mnie na kanale na 101% (no chyba, że przełożą premierę – DICE nawet o tym nie myśl).

ogimage.imgNeed for Speed – no kurde, mój kanał bez „eNeFeSa”? W życiu, czy słaba jak Rivals czy dobra jak Most Wanted i tak nagram tą część i tak.

vicecityfinal1GTA: Vice City – czy wspominałem już o serii znakomitych materiałów Dark Archona „GTA w pigułce”? Te same pobudki kierowały mną w trakcie pisania pochlebnych słów nt. Gothica parę wersów wyżej. Wirtualny odpowiednik Miami to niezapomniana ścieżka dzwiękowa i ponadczasowa grywalność nawet po 13 latach od premiery. Każdy ją zna, więc dlaczego jej sobie nie odświeżyć w przejściu jej na 100%?

#1GTA: San Andreas – mimo GTA V nadal najlepsza część według mnie. Dawno toto się działo, czas nagrać ponownie, lepiej. I po prostu znowu sobie przypomnieć co to się działo w Los Santos (i tym razem na 100%, a nie na 99% z hakiem).

ogimage.imgStunt GP – błagam, niech znajdzie się tutaj choć kilka osób, które kojarzą tą grę i zagrywały się w nią dobrą dekadę temu. Seria z tej szalonej samochodówki chodzi mi po głowie od dłuższego czasu i w końcu muszę to nagrać!

398f077adca4c0820930f2daa8cd32a1R.C. Cars – tej gry możecie nie kojarzyć, ale to jest to coś podobnego do tytułu omawianego wyżej. Nie ma może fikuśnych tras, ale jest to gra króciutka i przyjemna.

#1DiRT 3 – obiecałem Przyciskowi, sam miałem ochotę. Dobra, okej, nagram – zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dużo tego, nie? Tak jak mówiłem, jak nie w tym to w przyszłym roku. Dajcie znać, jak się na to zapatrujecie! Pamiętajmy także o Portalu 2, Papers, Please i The Wolf Among Us.

 • Kryl

  Catalist odrazu po premierze a cała reszta to … cud ,miód, malina.

  • kemot5647

   cudownie, że się zgadzamy! <3

 • wiktsu0238

  Oczywiście, że najpierw ME: Catalyst :D
  Potem super by była jakaś seria z GTA SA, albo z VC :D

  • kemot5647

   zobaczymy w jakiej kolejności. ;>

 • Endi Nova

  Stund GP- należę do osób, które znają tą produkcję. Zdarza się nie raz nawet popykam ze znajomymi ;)

  • kemot5647

   tak! <3