Koniec Most Wanted ’12!

#13Bardzo dobrze zdaję sobie z tego sprawę, jak bardzo tego nie chcecie, ale niestety to koniec (przynajmniej chwilowy).

Nie robię tego bez powodu, a jest ich sporo.

1) Premiera „Need for Speed” na PC – jesteśmy coraz bliżej premiery, czas zacząć się przygotowywać do gameplayów z tej części i być może właśnie ona zastąpi Most Wanted ’12.

2) Wszelakie błędy/bugi/problemy z dupy – niejednokrotnie próby grania z Wami kończyły się absolutnym fiaskiem. Gra wyrzucała graczy, były problemy z dołączaniem (nie wspomnę już o niedoróbkach natury technicznej – szybki przykład – brak możliwości całkowitego wyłączania komunikacji głosowej w grze) itp. Najnowszą perełką wśród błędów jest usuwanie ze znajomych i brak możliwości ponownego dodania (taaak, te 2 ostatnie odcinki powstawały w męczarniach). Nawet nie wspominam o ciągłym crashowaniu gry w randomowych momentach.

3) Studia – nie będę Was tym katował setny raz. Po prostu studia.

4) Brak ekipy do nagrywania – jak dobrze wiecie Kamil przeszedł na tryb „on air” (czyt.: „lajwy”), z Karolem i Luckiem ciężko się zgrać, a sam nie będę nagrywał.

Z punktów wymienionych powyżej nasuwa mi się jeden wniosek – nie chcę robić z tej serii Waszego „eksluzywnego serialu”. Regularność to coś, co lubię, a tutaj jest mi ciężko to utrzymać. Na koniec zapraszam Was do ostatniego (który to już raz?) odcinka i powiem tylko tyle. Jeśli „2015” będzie pokroju Rivalsa to Most Wanted ’12 zapewne wróci.