Czyżby nowy Need for Speed był Undergroundem?

11203589_1577856862465809_4284726506282834014_o

Prawie rok temu EA, w oficjalnym oświadczeniu wręcz przyrzekało: „Damy Wam grę, o jaką prosicie. Będzie to gra, na jaką zasługujecie. Abyśmy mogli spełnić te przyrzeczenia, potrzebujemy czasu. Podjęliśmy decyzję, by nie wypuszczać Need for Speeda w 2014 roku, by móc pracować od razu nad wysoce innowacyjnym Need for Speedem przewidzianym na przyszły rok.

Mimo, że nie byłem jakoś specjalnie nastawiony na Undergrounda, to coraz bardziej się przekonuję… Zbliżają się targi E3 w Los Angeles, zbliża się konferencja Elektroników, na której na 100% zobaczymy nową odsłonę wyścigów od EA. Jak to zawsze bywa, czas przed pokazem jest wykorzystywany po to by podgrzać atmosferę przed nią samą. Na Facebookowym profilu serii Need for Speed pojawił się film w postaci szybkiego pokazu screenów z poszczególnych części gry.

Which was your favourite NFS?Which was your favourite NFS?

Posted by Need for Speed on 16 maja 2015

Zrzuty ekranu leciały tak szybko, że dało się dużo przeoczyć. Na przykład 3 klatki z kodem binarnym.

Underground

Internet zgodnie zamachał rozwiązaniem – 21 maja. Natomiast na fanpage pojawił się kolejny film – tym razem był to zwiastun Undergrounda 2 z opisem „Throw back Tuesday as we’re busy on Thursday…” (21. maja to czwartek).

nfs_need_for_speed_2015-05-17_-_need_for_speed_2015_nowy_nfs_w_czwartek_21_may4

Póki co są to tylko przypuszczenia, ale sięgając pamięcią dalej już wcześniej pojawiały się wzmianki o Undergroundzie. W internecie hulały fałszywe logo,

Undergroundwyznania byłego pracownika Ghost Games, który otwarcie mówił o tym, że owa gra jest w produkcji oraz mowa o tym, że gra powstanie jeżeli sprzeda się minimum w 15 milionach egzemplarzy. O ile ostatnia plota wydaje się być tylko żartem, o tyle reszta w tym momencie zaczyna być coraz bardziej prawdopodobna. Zapowiedź gry nastąpi już w czwartek (21 maja), a konferencja EA na E3, na której zapewne zobaczymy gameplay z gry, będzie miała miejsce 15 czerwca o 22:00. Jeżeli chcesz obejrzeć ją ze mną wbijaj na NFSZone.pl!

P.S. obrazek w nagłówku to oczywiście fake. ;) Ale bardzo ładny i fajny, trzeba przyznać!

  • Piotr Karol Żółtowski

    Czy czasem ten obrazek w nagłówku tego artykułu nie został czasem zrobiony przez grupę Fakes Forge lub coś w ten deseń? :P

    • kemot5647

      Tak, nawet na grafice jest link do ich fanpage. ;>