NOWY KANAŁ

Untitled-2

Jeszcze kilka dni temu nie zdecydowałbym się na nowy kanał. Potrzebny był impuls. Spontan, to jest to.

Misiaki – nowy kanał. Na stary nie będę już nic wrzucał, nie będę także go usuwał – zostanie w niezmienionej formie. Zapytacie: „dlaczego?”. Śpieszę z odpowiedzią i nie, nie będę owijał w bawełnę – walę prosto z mostu. Od 4 lat nie zarobiłem na YouTube ani grosza. A zapewne i Wy i ja chcecie zobaczyć najnowszą część Need for Speeda na moim kanale. Tak się składa, że prawdopodobnie od października będę biednym studentem (ho ho ho, matura), więc będę potrzebował kasę na mieszkanie, czesne itp. Mam nadzieję, że to rozumiecie i będziecie mnie nadal wspierać tak, jak robicie to do tej pory, a te kilka reklam obok filmów przebolejecie. ;>

Uwierzcie mi lub nie, ale założenie nowego kanału to ciężka sprawa. Na starym spędziłem prawie 4 lata, mam mnóstwo pięknych wspomnień… Przenosić się na nowy to prawie tak, jak zaczynać od nowa. Ale liczę mocno na Was, liczę na to, że to będzie najważniejsza decyzja w moim „internetowym życiu”.

Wpadajcie, subskrybujcie, oglądajcie! (klik na obrazek)

Untitled-2

FAQ dotyczące nowego kanału.

Na starym kanale, w sobotę (14.02) pojawi się ostatni film (na starym kanale) z Most Wanted. Na nowym kanale zaczynamy od świętowania – we wtorek pojawi się specjal z okazji czterech lat działalności na YouTube. Natomiast w środę (18.02) zaczynamy serię z Undergrounda 1, a w czwartek (19.02) serię z Papers, Please. Na nowym kanale nadal będzie Most Wanted od Criterionu (jako trzeci sezon) oraz Portal 2 wraz z WinterWerewolf (z tego robimy sezon drugi).

 

  • Przemysław Gdański

    Słuszne podejście, szkoda tylko, że tak późno. Skoro już będziesz miał kasę na gry to mam nadzieję, że serii będzie duuuużo więcej :)

    • kemot5647

      jeśli studia pozwolą… :D