Suchota i… narzekanie

Jak widzicie blog się trochę zmienia, ale to wszystko następuje bardzo powoli z bardzo prostego powodu… matury oczywiście.

Tak, znowu będę się żalił. Jak zwykle kochani chodzi o to, że przez następne 2 tygodnie nastąpi deficyt filmów. Na ten czas mam nagrane 4 filmy (1 z Portala i 3 z Most Wanted wraz z Pauliną i Kamilem). Od 16 lutego zaczynam ferie i nie ukrywam, że chciałbym przez te dwa tygodnie nagrać jak najwięcej celując jednocześnie w nagranie całego pierwszego Undergrounda i Papers, Please (tak, ukochane papierki wygrały ankietę. ;>). Jedyne czego nie jestem pewien to jak długi jest ten Need for Speed, bowiem będzie to let’s play totalnie na ślepo – także, jeśli ktoś zorientowany (a na pęczki Was tutaj) to czekam na informacje. Narzekań koniec, czas na matematykę. Rozszerzoną oczywiście.

P.S. Będzie w przyszłym tygodniu na 100% jeszcze jeden wpis (inaczej ktoś mnie zabije) także #staytuned

  • HyundaiPL

    W Undergroundzie z tego co pamiętam masz 111 zawodów nie wliczając finału. Do zawodów również wliczają się mistrzostwa (drag, tor i bodajże sprint), które początkowo są krótkie a na końcu mogą się składać z 4 etapów w różnej ilości okrążeń czy też długości. Seria powinna być podobnej długości co Underground 2 :) Powodzenia w przygotowaniu do matury, mnie to czeka za 2 lata :P

  • radek błaszczykowski

    kemot kiedy kolejny odcinek z worlda